Diary

Jsem tu

3. října 2010 v 19:32 | Sely
Tak,na chvilku jsem tu.Za chvíli se půjdu koukat na upíří deníky,našla jsem 4 díl.Asi ještě oběhnu affiska a možná něco přidám.Taky bych si potřebovala udělat pořádek v menu,mám nahoře moc odkazů.Ach jo,toho je.Snad to stihnu.Jenom bych chtěla poprosit,aby jste tady hlasovali.Klikněte na ikonku a dejte enter and vote.Děkuji.Ráda vám to oplatím.
Selena Gomez

Zápis affs

3. října 2010 v 17:20 | Sely
Chcete se stát mými affíky,Pak vyplňte tohle
Přezdívka
Blog
O čem máš blog
Jak dlouho máš blog
Jak často budeš obíhat
Souhlasíš s pravidly?
Pravidla:
1)Nepiš komentáře typu ahoj,jak je,papa,obíhám.Neříkám že se mě nemůžeš zeptat jak se mám,ale chtěla bych,abyste komentovali články atd.
2)Nepiš vulgárně,nepomlouvej mě,ani můj zdroj
3)Nekopíruj beze zdroje
4)Zůčastňuj se alespoň některých soutěží a choď na párty,pokud můžeš.To je asi vše.Tento zápis dělám proto,protože jsem hodně affs smazala.

Nový seznam affs

3. října 2010 v 17:01 | Sely
Provedla jsem takové třídění affíků.Někdo neobíhá,některé blogy nyvštěvuji z donucení atd.Toto je nový seznam affs.Kdo tam není,tak jsem ho bohužel smazala.Je mi to moc líto,ale měla jsem affíky,kteří vůbec neobíhali,enbyli na blogu...Musela jsem to udělat

Sisters


Elite


Žádný novinky :-(

3. října 2010 v 16:03 | Sely
Dneska nejsou žádný novinky.Objevily se jenom jedny candid fotky Seleny a u Niny nic.Tak já jdu přidat něco strého.

Část hotova

3. října 2010 v 15:47 | Sely
Část cenek je hotova,ale není to všechno.Zbytek dodělám jindy.Omlouvám se,ale je to docela těžké.Ale určitě to udělám,nebojte.Teď půjdu oběhnout a přidám novinky.

Novinky přidány

2. října 2010 v 15:25 | Sely
Novinky přidány.Zatím pravidelně přidávám novinky jak o Sel,tak i o Nině.Ale nevím,jak dlouho mo to vydrží xD.Teď jdu pozvat lidi na párty.Upozorňuji že začíná už v 15:45.Budou tam soutěže o bezva ceny,tak určitě přijďte.Tak já jdu pozívat.

Párty bude :D

2. října 2010 v 14:28 | Sely
Rozhodla jsem se,že párty bude.Takže se tady sejdeme v 15:45,ok?Zkuste prosím někoho pozvat,ať příjde co nejvíc lidí.Já samozřrjmě taky někoho pozvu,ale prosím,zkuste pozvat co nejvíc lidí.Moc vám děkuji a doufám že příjdete.

Chcete párty?

2. října 2010 v 14:17 | Sely
signatura
Ahojky lidi,chcete dneska párty?Jestli jo tak napište a já ji udělám.

Pááártyy

30. září 2010 v 17:15 | Sely
GiFfix rozjíždí svůj blog a pořádá párty.Určo se tam všichni kokněte,můžete soutěžit o super ceny.Adresa-www

Takže...

30. září 2010 v 17:04 | Sely
signatura

Takže,rozhodla jsem se,že tento blog nebude jen o Seleně Gomez,ale že se m budu pravidelně přidávat i novinky o Nině Dobrev.Nina je ůžasná herečka a já ji mám moc ráda.Takže já jdu na ty novinky.Snad vám to nevadí.
 
 

Reklama