Selena-News

Selena Gomez: "Z kluků jsem nervózní!"

12. listopadu 2010 v 19:51 | Sely

Selena Gomez: "Z kluků jsem nervózní!"

STARS: Selena Gomez:
Zdroj: Profimedia.cz
Nejenom my "obyčejné smrtelnice", ale i na TV obrazovkách sebevědomé stars, se v reálném životě stresují z randění...
A výjimkou není ani Selena Gomez (18), která díky roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly nemá o nápadníky nouzi.

Selena má nové tetování

2. listopadu 2010 v 19:31 | Sely
Takže,mnozí z vás už určitě slyšeli,že Selena má udájné tetování.Měla ho na levé ruce.Takový malý křížek.Teď má ale na tom samém místě takové malinké červené srdíčko.Určitě to musí mít udělané hennou,nebo něčím podobným,jinak to prostě není možné.Proti heně nic nemám.Jinak tato fotka je z odjezdu z UNICEF koncertu.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Rozhovor pro Cosmopolitan

29. října 2010 v 17:44 | ♥Pajule♥
Milujeme tvůj Cover písně Parachute od Cheryl Cole.Co si myslíš o porotkyni X-Factoru?
"Má na mě velký vliv.Přijela jsem do Velké Británie na začátku tohoto roku a bylo to poprvé co jsem byla mimo Ameriku více než 3 měsíce,protože jsem musela natáčet film v Budapešti a samozřejmě jsem si to nemohla nechat ujít.Ona je opravdu všude.Koupila jsem si její CD a ona mi dala DVD a věci o ní a její hudba mě provázela přes celý můj film.Hned se cítím lépe.Já prostě miluji její hudbu a myslím si,že je opravdu milý člověk."
Setkala jsi se s ní?
"Ano".
Ona je ůžasná,že?
"Ano.Já byla jako páni,já nechci domů".
Toto je pouze část,zbytek přeložím později.Opovažte se to kopírovat beze zdroje.

Selena Gomez prodává šaty

23. října 2010 v 15:32 | Sely

Selena Gomez prodává šaty

STARS: Selena Gomez prodává šaty - foto
Zdroj: Profimedia… a to ty samé krásné šaty, které má na sobě v klipu A Year Without Rain.
Selena (18) se totiž angažuje v charitě, a to jako ambasadorka UNICEF. Tato organizace se snaží o zlepšení životních podmínek pro všechny znevýhodněné děti. Sama zpěvačka je ráda, že může svou známou tvář využívat ve prospěch dobré věci.

Aby Selena pomohla UNICEF vydělat na jejich projekty víc peněz, rozhodla se prodat šedé šifonové šaty od návrhářky Catherine Dean, za které sklidila tolik pochval v novém klipu A Year Without Rain.

Selena Gomez: Chci, aby mé texty něco znamenaly

1. října 2010 v 18:18 | Sely

Selena Gomez: Chci, aby mé texty něco znamenaly

Selena Gomez
Zdroj: Profimedia
Napsat pořádný text není nic jednoduchého. Své o tom ví i Selena, která někdy dost bojuje s tím, jak přenést myšlenky z hlavy na papír…
"Samozřejmě", odpověděla na otázku, jestli někdy trpí spisovatelským blokem. "Někdy se mi stává, že mám něco v hlavě a chci to dostat do textu, ale prostě to nejde ven," posteskla si Selena. "Když se mi to stane, nechám psaní, jdu si poslouchat hudbu nebo dělat cokoliv jiného, a k psaní se vrátím později," vysvětlila.

Selena Gomez je ve svých sedmnácti lídrem Disney skupiny Selena and the Scene. Píše si všechny texty sama, a to nejraději o něčem, co je blízké jejímu srdci. Nejraději se vyznává z lásky a vztahů, ale ne vždy je jednoduché přenést myšlenky na kus papíru.

Většinu své muziky napsala na základě vlastních zkušeností, ale inspiruje se i u přátel nebo rodiny. Občas dokonce použije příběhy, které si přečetla nebo viděla v televizi.
"Určitě chci čerpat hlavně z příběhů, které se staly mně nebo je to příběh, který jsem slyšela a někdo z mých blízkých si jím třeba právě teď prochází. Hodně často to bývá tedy osobní…"

3 000 000

26. září 2010 v 15:09 | Sely
Takavá zajímavost.Selenin ůčet na Twitteru má už přes 3 miliony fanoušků.To je docela zajímavé.Přeji Seleně,aby se to číslo ještě zvětšilo.

Jak píše své texty Selena Gomez?

23. září 2010 v 19:20 | Sely

Jak píše své texty Selena Gomez?

STARS: Jak píše své texty Selena Gomez? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Disney star sama píše texty ke svým hitům. Občas se ale bojí, aby toho v písničkách na sebe moc neprozradila...

Hlasujte pro Selenu

15. září 2010 v 20:29 | Sely
Našla jsem novou anketu.Volí se tam,kdo bude zpívat na mistrovství světa ve fotbale v roce 2014.Je tam i Selena,na 6 míste.Prosím,hlasujte pro ni,ona si to zaslouží.sTAČÍ KLIKNOUT NA HVĚZDIČKY A DOLE DÁT HLASOVAT.aNKETA JE tady.

Reklama na AYWR

15. září 2010 v 19:51 | Sely

Selena Gomez dotočila klip pro svůj nový singl

8. září 2010 v 13:19 | Sely

Selena Gomez dotočila klip pro svůj nový singl

Selena Gomez
Zdroj: Isifa
Vyprahlá pustina, červený kabriolet a z něj vystupuje Selena Gomez v sexy šatech, lehkých jako závoj...
Tak začíná zbrusu nový klip, který Selena natočila se svou skupinou The Scene ke svému singlu A Year Without Rain. Točilo se v srpnu nedaleko Los Angeles a Selena v něm vypadá opravdu božsky.
Singl A Year Without Rain má namířeno stát se novým hitem. Je součástí stejnojmenného alba, které vyjde 21. září 2010.

 
 

Reklama